Panasonic 63SXV150M
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, Surface Mount,...
Production
価格と在庫
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2025-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, Surface Mount, 4141
CAP ALUM POLY 150UF 20% 63V SMD
150UF 63V ESR=25