Panasonic 16TDC68MD2
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 68uF, Surface Mount, 2917
3か月間の傾向:
+600%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2025-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
TANT POLY CAP, 68UF, 1.5A, 16V, 2917 ROHS COMPLIANT: YES
68UF 16V 20% ESR 55 7343-20
TDC SMD TANT 16V 68UF D2