Orion OD4010-24MB
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 21.6V to 26.4V 6CFM 20dB 40 X 40 X 10.5mm Middle Speed
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet166ページ9年前
Electro Sonic
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
在庫履歴
3か月間の傾向:
-42.03%
サプライチェーン
Country of OriginCHINA
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Introduction Date2018-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
40 mm x 40 mm x 10.5 mm Tube Axial Fan 5 VDC Ball Bearing 7.2CFM 26.3dBA 12" Wires
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 10.8V to 13.2V 7.2CFM 26.3dB 40 X 40 X 10.5mm Middle Speed
DC Fan Axial Ball Bearing 5V 5CFM 22dB 40 X 40 X 10.5mm
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 5CFM 22dB 40 X 40 X 10.5mm Bulk
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 10.8V to 13.2V 7CFM 25dB 40 X 40 X 10.5mm High Speed