Orion OD4010-24HSSの詳細は販売業者から提供されます。
DC Fan Sleeve Bearing 24V 0.09A 1.4W 6000RPM 6.7CFM 25dB Flange Mount
40x40x10.5mm Tubeaxial Fan 24 VDC Brushless Sleeve Bearing 12" Wires 9.2 CFM
DC Fan - 24V 40 x 40 x 10mm - Sealed Sleeve
DC FAN, SQUARE, 24V,0.09A,40X40X10MM,6.7CFM, 25DBA,6000RPM, WIRE LEADS
OD4010 Series 6000 RPM 40 x 40 x 10 mm 7 CFM 24 V Sleeve Bearing DC Fan
Axial Fan, 6.7Cfm, 25Db, 1.4W, 24Vdc; Supply Voltage Vdc:24V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:40Mm; External Depth:10Mm; Bearing Type:Sleeve Bearing; Air Flow - Cfm:6.7Cfm; Noise Rating:25Dba; Power Rating:1.4W; Ip Rating:- Rohs Compliant: Yes |Orion Fans OD4010-24HSS
Fan; DC; 24VDC; 40x40x10.5mm; 0.26m3/min; 33.4dB.
DC Fan, Axial Construction, 0.09A, 24V, 1.92W
Fans & Blowers 24VDC .09A 6000RPM 6.7CFM 25dBA 40x10mm
Axial Fan DC 40x40x10mm 24V 11.4m³/h
FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
Orion 40 x 10mm(1.6X0.4in) 24VDC