Orion OD127AP-12HB
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 140CFM 46dB 127 X 127 X 38.5mm High Speed
Production
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet1ページ10年前
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Factory Futures
在庫履歴
3か月間の傾向:
+7.69%