Orion OA180AP-22-1TBの詳細は販売業者から提供されます。
AC Fan Axial Ball Bearing 230V 200V to 240V 361CFM/409CFM 62dB 180 X 180 X 89mm High Speed
180 mm x 180 mm x 89 mm Tube Axial Fan 230 VAC Ball Bearing 409CFM 62dBA Terminals
Orion Fans OA180AP-22-1TB AC Fan, 230V/70W, 409CFM, 180x180x89mm, OA180AP Series
AC Fan, 180mm x 180mm x 89mm, 230VAC, 70W, 3175RPM, 409CFM, 62dB, Terminal
AC FAN, 180X180X89MM, 230VAC, 70W, 3200RPMS, 420CFM, 62DB, DUAL BALL, TERMINAL
OA180 Series 3350 RPM 180 x 180 x 89 mm 375 CFM 230 V Dual Ball Bearing AC Fan
Axial Fan, Ball, 375Cfm, 62Db, 70W, 230V; Nominal Rated Voltage Ac:230V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:180Mm; External Depth:89Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:375Cfm; Noise Rating:62Dba; Power Rating:70W Rohs Compliant: Yes |Orion Fans OA180AP-22-1TB
0.50mm Pitch Premo-Flex FFC Jumper Same Side Contacts (Type A) 40 Circuits 0.051m Cable Length 0.22mm Cable Thickness Tin(Sn) Plating