Orion OA162-5E-230WB
172 mm x 150 mm x 55 mm Tube Axial Fan 230 VAC Ball Bearing 230CFM 53dBA 12" Wires
Production
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1ページ10年前
Datasheet1ページ0年前
Datasheet1ページ10年前
Datasheet1ページ18年前
Datasheet1ページ21年前
IHS
Electro Sonic
Mouser
在庫履歴
3か月間の傾向:
+40.80%
サプライチェーン
Country of OriginTAIWAN
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 103V to 126V 228CFM 58dB 172 X 150 X 38.5mm High Speed
AC Fan Axial Ball Bearing 230V 160V to 260V 228CFM 58dB 172 X 150 X 38.5mm High Speed
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 103V to 126V 228CFM 58dB 172 X 150 X 38mm High Speed