onsemi NCV303LSN30T1G
NCP303 Series 3 V Threshold 10 V Supply CMOS Voltage Detector - TSOP-5
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
在庫履歴
3か月間の傾向:
+13.23%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2000-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
NCP302 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP300 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP303 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
説明
Processor Supervisor 3V 1 Active Low/Open Drain Automotive AEC-Q100 5-Pin TSOP T/R
Voltage Detector Series with Programmable Delay - Auto Rated
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) NCV303 DETECTION THRESHOLD VOLTAGE IS 3.0V supervisor 1.5V 3mm Adjustable/Selectable 1.3muA
V DETECTOR, 3VTH, OP DRN, ACT LW, 5TSOP; Threshold Voltage: 3V; No. of Supervisors / Monitors: 1Monitors; Supply Voltage Min: 800mV; Supply Voltage Max: 10V; Reset Type: Active-Low; Digital IC Case: TSOP; No. of Pins: 5Pins; De