onsemi NCP164CSN300T1G
300mA LDO Regulator, Ultra-Low Noise, High PSRR with Power Good 3.0V, Active discharge TSOP-5
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet16ページ6年前
IHS
onsemi
在庫履歴
3か月間の傾向:
+11.58%
Introduction Date2019-10-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 years ago)
説明
LDO 300 MA AD 3.0V, ULTRA-LOW NOISE AND HIGH PSRR IN TSOP-5. ONSSPCLDO;
Ldo, Fixed, 3V, 0.3A, -40 To 150Deg C Rohs Compliant: Yes |Onsemi NCP164CSN300T1G
LDO Regulator Pos 3V 0.3A 5-Pin TSOP T/R
Fixed Positive LDO Regulator, 3V, 0.177V Dropout, PDSO5
onsemi , 5.3 V, 300mA, , TSOP5, , 5
稳压器, LDO, 固定, 3V, 0.3A, -40 至 150度 C;