Omron Z-15HW78-B7-K
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Wire Hinge Lever 15A 250VAC 250VDC 186.42VA 0.04N Screw Mount Screw
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet28ページ10年前
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-59.52%
関連部品
Limit Switch 15A 250VAC (VDC Rated) Contact SPDT 1NO 1NC Contacts Lever Head Spring Return
SNAP ACTING/LIMIT SWITCH SPDT MOMENTARY 15A 14VDC 4mm PANEL MOUNT
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger 15A 250VAC 250VDC 186.42VA 2.5N Screw Mount Screw
Snap Acting/Limit Switch, 2A, 48VDC, Quick Connect Terminal, Plunger Actuator, Panel Mount
Snap Acting/Limit Switch, 2A, 48VDC, Quick Connect Terminal, Panel Mount
説明
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
On-Mom SPDT 0.04N 6mm 500000Cycles 10A SPDT , 121.1mm*17.45mm
Basic / Snap Action Switches BASIC SWITCH
Basic Switch |Omron Electronic Components Z15HW78B7K
SWITCH SPDT 10A LOWFORCE HING LEVER