Omron Z-15GW227755-M19LE
Switch Snap Action SPDT 15A 125V
データシート
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet18ページ13年前
Sager Electronics
関連部品
Basic Switch |Omron Electronic Components Z-15GW2255-M19L3M
Crouzet83123018
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 250V
HoneywellV7-3E10E8
Switch Limit; Miniature Basic; Plunger Head; SPDT 1NO-1NC; 10A
説明