Omron XW5G-P1.5-1.2-1
Ground Multi Conductor Din Rail Ter. + 3 Push-in Plus Con.s For Mounting on Ts 35, X-sectio...
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet12ページ10年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2016-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION XW5G-P1.5-1.2-1 DIN Rail Mount Terminal Block, Grounding, 3 Ways, 28 AWG, 14 AWG, 1.5 mm, Push InNew
Terminal Block, Din Rail, 3Pos, 14Awg; No. Of Positions:3Ways; Wire Size Awg Min:28Awg; Wire Size Awg Max:14Awg; Conductor Area Csa:1.5Mm2; Wire Connection Method:push In; Rated Current:-; Rated Voltage:500V; No. Of Levels:1; Productrohs Compliant: Yes