Omron XW5E-P1.5-1.1-2
Terminal Block Tools & Accessories TemBk EndCover 1.5mm, 1: 1 2tier
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet12ページ10年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
END PLATE FOR MULTI-TIER TERMINAL BLOCKS 1 MM² PUSH-IN PLUS MODELS
End cover Dimensions L x W x H: 65.4 x 2.2 x 35.1 mm Temperature range: -40 ... 55 °C Colour: Dark Grey Series: XW5E