Omron XW4K-11A1-V1
PCB Terminal Blocks: Push-in SMT Terminals with 2.54mm Pitch, 11 Contacts, RoHS
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ9年前
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Phoenix Contact1771088
Conn PC Terminal Block 8 POS 2.5mm Solder ST SMD 6A
Phoenix Contact1771156
Barrier Strip Terminal Block, 6A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
説明
Omron SCT
Pcb Terminal Block |Omron Electronic Components XW4K11A1V1
Fixed Terminal Blocks PCB Terminal Block Board Side, Vert
Strip Terminal Block, 6A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Conn Shrouded Header (4 Sides) M 11 POS 2.54mm Solder ST SMD Reel