Omron MJN1Z-E-RP-DC24
Electromechanical Relay 24VDC 470Ohm 30A SPDT (38.73x35.56x73.66)mm Socket General Purpose Relay
Production
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Sager Electronics
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+10.34%