Omron M22N-BN-TRA-RC-P
LED Panel Mount Indicators PshIn, Flat Ind, Red, 24 VAC/DC
データシート
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet100ページ3年前
Datasheet104ページ9年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-57.18%
説明
M22N Indicator, Plastic flat, Red, Red, 24 V, push-in terminal
M22N-BN-TRA-RC-P, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
LED PANEL INDICATOR, RED, 22MM, 24V; LED Color:Red; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:22mm; Forward Current If:12mA; Luminous Intensity:-; IP / NEMA Rating:IP66, NEMA 4X, NEMA 13; Product Range:M22N Series