Omron M165-TR-12D
Ind Rnd Red 12Vdc Led |Omron Industrial Automation M165TR12D
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet12ページ7年前
DigiKey
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators IND RND RED 12VDC LED
Switches - 16mm Pilot Lights 12VDC LED RND RED IP65
PILOT LIGHT 12V LED ROUND RED
LED PNL IND RED DIFF 15.10MM