Omron G7L-2A-TUB-J-CB-DC48
Power/signal Relay DPST Momentary 0.039A (coil) 48VDC (coil) 1900MW (coil) Panel Mount
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Electro Sonic
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+32.50%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2000-01-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2026-03-31
関連部品
25A Gp Ry 2A Screw |Omron Electronic Components G7L-2A-B DC48