Omron G6J-2FS-Y-TR-DC24
Electromechanical Relay DPDT 1A 24VDC 2.6005KOhm Surface Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Factory Futures
Datasheet12ページ21年前
TME
Farnell
iiiC
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+81.63%