Omron G6AK-274P-ST-US-DC48
Electromechanical Relay DPDT 2A 48VDC 11.52KOhm Through Hole
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Omron
Datasheet8ページ23年前
Master Electronics
Electro Sonic
X-ON
Sager Electronics
関連部品
Electromechanical Relay DPDT 2A 48VDC 9.75KOhm Through Hole
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48VDC / General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole