Omron G6A-274P-ST-US-DC24
Electromechanical Relay Double Pole Double Throw 2A 24 Volt 2.88Kohm Through Hole
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ9年前
Factory Futures
JRH Electronics
Farnell
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+28.26%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
PanasonicDS2Y-S-DC24V
Relay; 2 A (Switching), 3 A (Carrying); Miniature; 100 Megohms @ 500 VDC; PCB
PanasonicDS2E-S-DC24V
Relay; 2 A AC/DC (Switching), 3 A AC/DC (Carrying); Amber Sealed Type; 2 Form C
Electromechanical Relay DPDT 2A 24VDC 3.2KOhm Through Hole