Omron G6A-234P-ST15-US-DC12
DPDT (2 Form C) 12V AgPd+Gold plating DIP, 10.1x20.2mm Signal Relays ROHS
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Omron
Datasheet8ページ23年前
JRH Electronics
3か月間の傾向:
-0.99%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.20
Introduction Date2007-03-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
G5V-2 Low Signal Relay Sealed Ultra Sensitive DPDT 1A 12VDC Through Hole Bulk