Omron E2EM-X16MX1 2M
Proximity Sensor 16 mm 10-30V DC 2-Wire DC Nickel Plated Brass 2m Cable 18 mm
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ7年前
Electro Sonic
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%