Omron A22S-3M-11
Rotary Switch, 1 Positions, DPST, Latched, Screw Terminal, Knob Type Actuator, Panel Mount-threaded
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet11ページ11年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Mouser
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2001-11-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
C&K ComponentsF10308RSWCQ
Rotary Switch, 3 Positions, Sp3T, Latched, 4A, 28Vdc, Wire Terminal, Flat Type Actuator, Panel
Rotary Switch, 3 Positions, Sp3T, Latched, 0.2A, 28Vdc, Solder Terminal, Shaft Type Actuator,
ROTARY SWITCH, 45 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 03, CONTA
NKK SwitchesHS13Y
SWITCH, ROTARY, SP3T, NON-SHORTING,45 DEG, D-FLAT SHAFT,3 POS, FIXED,6A,125VAC, SOLDER
C&K ComponentsF10315RN02QE
Switch Rotary SP3T 3 Flush Screwdriver PC Pins 4A 250VAC 28VDC Miniature
説明
Switch,Selector,NON-Illuminated,1NO-1NC LEVER, 3 POS. MAINTAINED
Switch Selector N.O./N.C. DPST 45° Knob Screw Panel Mount
Switches - 22mm Selector SPST-NO+NC 3POS MTN Knob type
SW KNB 3POS ONOFF SPSTNO/NC 110V
Omron SS 3POS MAINT.SPST-NO_NC