Omron A22R-TB-10M
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 240VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet33ページ14年前
Electro Sonic
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-02-29
LTD Date2016-02-29
関連部品
Switch Actuators Non-lighted PB Yello w,1NC
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Round Plunger 3A 250VAC 24VDC Momentary Contact Panel Mount Screw
APEM1222MA
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 12VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
説明
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V