Omron A22GR11M
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet30ページ10年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2001-11-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-03-31
LTD Date2018-06-30
関連部品
Pushbutton Switch, SPST, Latched, Screw Terminal, Panel Mount
説明
Switches - 22mm Pushbutton SPST-NO+NC MO RND RD Full-guard actuator
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Flush Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount