Omron A165L-AYM-24D-2
Switch, Pushbutton, DPDT, (On) Off, 5A 125VAC, 24V LED, Square guard, Yellow
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
X-ON
Datasheet29ページ8年前
Arrow Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Introduction Date2007-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Switch, Pushbutton, Illuminated, LED, 24V, Rectangular Guard, Yellow, Momentary
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM SQ 24V YEL IP40 Lamp Illum
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM REC 12V YEL IP40 LED Illuminated
Pushbutton Switch, DPDT, Latched, 6A, 24VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPDT, Momentary, 6A, 24VDC, Solder Terminal, Panel Mount
説明
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM SQ 24V YEL IP65 LED Illum
On-Mom DPDT -16.00(Dia) 2000000Cycles 30V 125V 100000Cycles 5A(AC) , 18mm*37.8mm
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V