Omron A165L-AYA-12D-2
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT ALT SQ 12V YEL IP65 LED Illum
Production
データシート & ドキュメント
DigiKey
Datasheet45ページ24年前
サプライチェーン
Introduction Date2007-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Switch, Pushbutton, Illuminated, DPDT, LED, 24V, ROUND EXTENDED, YELLOW, ATLERNATE
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT ALT RND 24V YEL IP40 LED Illuminated
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT ALT RND 5V YEL IP40 LED Illuminated
Pushbutton Switch, DPDT, Latched, 6A, 24VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPDT, Momentary, 6A, 24VDC, Solder Terminal, Panel Mount
NKK SwitchesUB26KKW015F-FF
SWITCH, P/B, DPDT, ON-ON, SQUARE, SNAP-IN, GREEN LED, GREEN/GREEN CAP,5A,125VAC, SOLDER
説明
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
On-On DPDT -16.00(Dia) 200000Cycles 30V 125V 100000Cycles 5A(AC) , 18mm*38mm
PUSHBUTTON, ILLUMINATED, A16 SERIES, SQ YEL 12VDC LED DPDT