Omega Engineering 5TC-TT-K-20-36
Pfa Insulated T/cs 5/PK , T/c Wire Sensors
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet1ページ9年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
THERMOCOUPLE WIRE, TYPE K, 20AWG, 1M; Thermocouple Type:K; Sensor Body Material:-; Lead Length - Imperial:36"; Lead Length - Metric:914.4mm; Probe Length - Imperial:-; Probe Length - Metric:-; Probe Diameter - Imperial:- RoHS Compliant: Yes