Okaya LE225-MX-C3.5
Film Capacitor, Polypropylene, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Component Distributors Inc.LE225-MX-C3.501Bulk
2h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ2年前
Component Distributors Inc.
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
2.2 F 310VAC 3.5mm leads, -55 to +110 C lead-free metalized polypropylene film capacitor