Okaya LE105-MX-C3.5
Film Capacitor, Polypropylene, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Component Distributors Inc.LE105-MX-C3.501Bulk
4h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ2年前
Component Distributors Inc.
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
1 F 310VAC, Class X2 Series, -55 to +110 C lead-free metalized polypropylene film capacitor