Ohmite TCH35P200RJE
TCH FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 200Ohm 35W
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ5年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Sager Electronics
Mouser
在庫履歴
3か月間の傾向:
-4.21%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginAustria
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2007-04-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 25W, 200ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 200ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 10W, 200ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623776-9
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 5W, 200ohm, 300V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010
Yageo GroupMF0207FTE52-220R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 220ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 200Ohm 0.6W
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 200ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res Thick Film 200 Ohm 5% 35W ±50ppm/°C Molded TO-220 RDL
Res, 200R, 35W, To-220, Thick Film; Resistance:200Ohm; Product Range:Tch Series; Power Rating:35W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:To-220; Voltage Rating:350V; Resistor Technology:Thick Film; Product Diameter:- Rohs Compliant: Yes |Ohmite TCH35P200RJE