Ohmite TA205PA1K20JE
Res Thick Film 1.2K Ohm 5% 5W ±50ppm/°C Molded RDL
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet2ページ11年前
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
関連部品
OhmiteB5J1K2
Fixed Resistor, Wire Wound, 5.25W, 1200ohm, 187V, 5% +/-Tol, 260ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J1K2E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1200ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite45J1K2E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1200ohm, 460V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1200ohm, 77.4597V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1200ohm, 77.46V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 1200ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
RES 1.2K OHM 5W 5% RADIAL | Ohmite TA205PA1K20JE
RES, 1K2, 5W, THICK FILM, RADIAL;