Ohmite MOX300001006JE
Axial FIXED RESISTOR Mini-Mox 0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm 0.5W 1/2W 100MOhm 100ppm/C
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ15年前
Datasheet1ページ15年前
Datasheet1ページ17年前
element14 APAC
Master Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
関連部品
Mini-Mox FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 100ppm/C 100MOhm 0.25W 1/4W
Mini-Mox FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±2% 100ppm/C 100MOhm 0.25W 1/4W
Mini-Mox FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% 100ppm/C 100MOhm 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Oxide, 0.5W, 100000000ohm, 750V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 100000000ohm, 6500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 100000000ohm, 3750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
RESISTOR, METAL OXIDE, RES 100 MEGOHMS, PWR-RTG 0.5 W, TOL 5%,AXIAL, PRECISION
Res Thick Film 100M Ohm 5% 0.5W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
Thick Film Resistor; Resistance:100Mohm;; Thick Film Resistor; Resistance:100Mohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:500mW; Voltage Rating:1000V; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; MSL:MSL 1 - Unlimited