Ohmite MC102821502J
Res Thick Film 15K Ohm 5% 1W ±50ppm/C Molded SMD
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ6年前
Datasheet1ページ21年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Electro Sonic
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 15000ohm, 5000V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount
RES SMD 15K OHM 5% 1.5W 5025 | Ohmite MC102821502J
Mc10282, 15 K, 5% |Ohmite MC102821502J