NXP Semiconductors PSMN5R8-30LL,115
Power Field-Effect Transistor, 40A I(D), 1-Element, N-Channel, Metal-oxide Semiconductor FET
Obsolete
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet0ページ0年前
NXP Semiconductors
Nexperia
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-08-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2012-06-26
LTD Date2012-12-26
関連部品
NXP SemiconductorsPSMN017-30LL,115
Power Field-Effect Transistor, 15A I(D), 1-Element, N-Channel, Metal-oxide Semiconductor FET
説明
Trans MOSFET N-CH 30V 40A 8-Pin QFN EP T/R
N-channel DFN3333-8 30 V 5.8 mΩ logic level MOSFET