NorComp 180-015-113R021
180 Series 15 Position Male Vertical Dip Solder .236 Clinch Nut Board Side D-Sub
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet3ページ0年前
Datasheet3ページ4年前
Future Electronics
Factory Futures
在庫履歴
3か月間の傾向:
+5.13%
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2013-03-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
HARTING Elektronik09561617700
D-Sub High Density Male connector Wave soldering termination Rated current 2A
HARTING Elektronik09561617712
Conn High Density D-Sub PIN 15 POS 2.29mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
Conn High Density D-Sub PIN 15 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
Conn High Density D-Sub M 15 POS 1.14mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
Amphenol Communications SolutionsL717HDE15PD4CH4R
Conn High Density D-Sub PIN 15 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
説明
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Male, Solder Terminal
CONNECTOR, D-SUB, HD PLUG, 15POS PANEL MOUNT
CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT