NorComp 172-E15-202-011
Connector, D-sub, Rcpt 15POS Panel Mount
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Factory Futures
Datasheet2ページ23年前
関連部品
AmphenolL77SDA15S
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 15 Contacts, DA, Solder Cup
Conn D-Subminiature F 15 POS 1.38mm Solder Cup ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port Container
HARTING Elektronik09642117800
PANEL MOUNT FILTERED SOLDER D-SUB CONNECTOR SOCKET, 15 WAY, 250 V AC, 7.5A
Conn D-Subminiature F 15 POS 2.77mm Solder Cup ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
AmphenolL77SDAH15S
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD, 15 Contacts, DA, Solder Cup
Conn D-Subminiature F 15 POS 1.38mm Solder Cup ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
説明
CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT