NMB 3115FS-12T-B20-A00
AC Fans AC Axial Fan, 80x80x38mm, 115VAC, 27CFM, Flange Mount, Terminals
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet1ページ10年前
Datasheet1ページ10年前
Sager Electronics
DigiKey
関連部品
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 80V to 130V 27CFM 22dB 92 X 92 X 26mm Middle Speed