NMB 2004KL-01W-B50-B00
DC Fan Axial Ball Bearing 5V 4.5V to 6V 10.2CFM 34dB 50 X 50 X 10mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ0年前
DigiKey
Farnell
Electro Sonic
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-6.56%
サプライチェーン
Introduction Date2016-08-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
DC Fans DC Fan, 40x10mm, 5VDC, 8CFM, 1.08W, 32dBA, 7000RPM, 0.19inch H2O, Vapo, Auto Restart
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 10.2V to 13.8V 10.2CFM 34dB 50 X 50 X 10mm
DC Fans DC Axial Fan, 50x50x10mm, 12VDC, 10.2CFM, Rib Mount, 3-Leads, Lock Rotor Sensor
Sunon FansKDE0505PFB1-8
FAN,5VDC,10.2CFM,51X51X10,0.9W BALL,12"LEADS,UL/TUV,170mA,
52 mm x 52 mm x 10.5 mm Tube Axial Fan 12 VDC Ball Bearing 12CFM 37.8dBA 12" Wires
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 8V to 13.8V 12.7CFM 35.1dB 50 X 50 X 10.5mm High Speed
説明
DC Fans DC Axial Fan, 50x50x10mm, 5VDC, 10.2CFM, Rib Mount, Lead Wires
FAN, 50MM, 5VDC; Supply Voltage: 5V; Current Type: DC; Fan Frame Size: 50mm; External Depth: 10mm; Noise Rating: 34dBA; Flow Rate - Imperial: 10.2cu.ft/min; Flow Rate - Metric: 0.29m³/min; Bearing Type: Ball; Power Connection Ty
Axial Fan, 50Mm, 5Vdc, 300Ma; Supply Voltage Vdc:5V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:50Mm; External Depth:10Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:10.2Cfm; Noise Rating:34Dba; Power Rating:1.5W; Rated Speed:5500Rpm Rohs Compliant: Yes |Nmb Technologies 2004KL-01W-B50-B00