KYOCERA AVX UVR2A222MRD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 100V 2200muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet7ページ3年前
Farnell
Newark
TME
Factory Futures
在庫履歴
3か月間の傾向:
-4.15%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2003-07-28
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
NichiconUKW2A222MRD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UKW 100V 2200muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
NichiconUFW2A222MRD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UFW 100V 2200muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
NichiconUVK2A222MRD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVK 100V 2200muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
United Chemi-ConEKMH800VNN222MR30T
Cap Aluminum Lytic 2200uF 80V 20% (30 X 30mm) Snap-In 10mm 0.113 Ohm 2050mA 2000h 105°C
United Chemi-ConESMH101VSN222MP45T
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF
United Chemi-ConEKMH800VSN222MQ35S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF
説明
Cap Aluminum Lytic 2200uF 100V 20% (25 X 40mm) Radial 12.5mm 2400mA 2000h 85C Bulk
2200uF 100V 卤20% 2.4A@120Hz Plugin,D25xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
VR Series 2200 uF 100 V 85°C Ø22 x 50mm LS=10mm Radial Aluminum Electrolytic Cap
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS - 100VOLTS 2200UF SMALL PACKAGE, RADIAL
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF, Through Hole Mount
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 2200UF,; ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 2200UF, 100V, 20%, RADIAL; Capacitance: 2200µF; Voltage(DC): 100V; Capacitance Tolerance: ± 20%; Capacitor Terminals: PC Pin; Lifetime @ Temperature: 20
Aluminum Electrolytic Capacitor 2200Uf, 100V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Vr; Capacidad:2200Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:100V; Diámetro:25Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Altura:40Mm |Nichicon UVR2A222MRD6