Nichicon UPW1A681MPD6TD
Cap Aluminum Lytic 680uF 10V 20% (8 X 15mm) Radial 3.5mm 730mA 3000h 105C Automotive Ammo
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet5ページ6年前
Datasheet5ページ11年前
Farnell
element14
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.30%
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
PanasonicEEUFM1A681L
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FM 10V 680muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
NichiconUHD1A681MPD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UHD 10V 680muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConELXZ100ELL681MH15D
Cap Aluminum Lytic 680uF 10V 20%( 8 X 15mm) Radial 3.5mm 730mA 3000h 105C Automotive Bulk
PanasonicEEUFC1A681
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 10V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
NichiconUPM1A681MPD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 10V 680muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
説明
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 680UF,
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 680UF, 10V, 20%, RADIAL, FULL REEL; Product Range:PW Series; Capacitance:680 F; Capacitance Tolerance: 20%; Voltage Rating:10V; Diameter:8mm; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Packaging:Tape & Reel
Aluminum Electrolytic Capacitor, 680Uf, 10V, 20%, Radial, Full Reel; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:680Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:10V; Diámetro:8Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Nichicon UPW1A681MPD6TD