Nichicon UPW0J221MED1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 6.3V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet5ページ6年前
Datasheet5ページ11年前
Farnell
TME
element14
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 6.3V 220muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF
United Chemi-ConESMG6R3ELL221ME11D
Cap Aluminum Lytic 220uF 6.3V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 200mA 2000h 85°C Bulk
PanasonicECA-0JM221
Panasonic ECA0JM221 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
PanasonicECA-0JM221B
Cap Aluminum 220uF 6.3V 20% (5 X 11mm) Radial 5mm 240mA 2000h 85C Ammo Pack
説明
NICHICON UPW0J221MED1TD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 220UF, 6.3V, 20%, RADIAL
Cap Aluminum Lytic 220uF 6.3V 20%( 6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 290mA 2000h 105C Automotive Ammo
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 220UF,; ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 220UF, 6.3V, 20%, RADIAL; Capacitance: 220µF; Voltage Rating: 6.3V; Product Range: PW Series; Capacitance Tolerance: ± 20%; Capacitor Terminals: Radial
Aluminum Electrolytic Capacitor, 220Uf, 6.3V, 20%, Radial, Full Reel; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:220Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:6.3V; Diámetro:6.3Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Nichicon UPW0J221MED1TD