Nichicon LGR2G680MELZ30
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGR 400V 68muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
データシート & ドキュメント
TME
_legacy Avnet
在庫履歴
3か月間の傾向:
-5.86%
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2008-08-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGR 450V 68muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
United Chemi-ConEKXG351ELL680ML25S
Cap Aluminum Lytic 68uF 350V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 560mA 10000h 105°C Bulk
United Chemi-ConEKXG451ELL680MMN3S
Cap Aluminum Lytic 68uF 450V 20% (18 X 31.5mm) Radial 7.5mm 630mA 10000h 105°C Bulk
BXW Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.630Dia 16.00mm ±20% 68muF 450V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 68uF, Through Hole Mount
NichiconUCP2W680MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCP 450V 68muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
説明
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 68uF, Through Hole Mount
卤20% 560mA@120Hz 10mm 400V 68uF Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
68¦ÌF 400V ¡À20% 10mm 10000h@ 105¡ãC 560mA@ 120Hz,800.8mA@ 50kHz ,D22xL30mm , 22mm*30mm*32mm
105degC Long Life Assurance Snap-in Terminal Type, 68 μ F, 400 V, -25 to 105°C, RoHS
Nichicon SCT
Snap In & Terminal/ Bulk |Nichicon LGR2G680MELZ30
CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP TH