Nichicon LGR2E471MELA45
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-2.47%
関連部品
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 350V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Through Hole Mount
PanasonicECE-C2EB471DA
Cap Aluminum 470uF 250V 20% (30 X 30mm) Snap-In 10mm 1400mA 3000h 105°C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 220V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Through Hole Mount
NIC ComponentsNRLMW471M200V25X35F
Cap Aluminum Lytic 470uF 200V 20% (25 X 35mm) Snap-In 10mm 0.353 Ohm 1400mA 2000h 105C Bulk
PanasonicECO-S2PB471BB
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 180V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Through Hole Mount
NIC ComponentsNRLRW471M350V35X35SF
Aluminum Electrolytic Capacitors; High CV; 3Khrs @ +105 degrees C; Snap-In [For New Designs]
説明
470¦ÌF 250V ¡À20% 10mm 10000h@ 105¡ãC 1.4A@ 120Hz,2.1A@ 50 kHz ,D25xL45mm , 25mm*47mm
105degC Long Life Assurance Snap-in Terminal Type, 470 μ F, 250 V, -40 to 105°C, RoHS
Nichicon SCT
Snap In & Terminal/ Bulk |Nichicon LGR2E471MELA45
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP TH