NIC Components NRC06J222TR
Res Thick Film 2.2K Ohm 5% 1/10W 0603 SMD
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ21年前
Arrow Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 2200ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603