NIC Components NMO300SJ392TRF
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 3900ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Res Metal Oxide 3.9K Ohm 5% 3W ±200ppm/C AXL T/R