NIC Components NACZ220M50V6.3X6.3TR13F
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR aluminum electrolytic capacitor 20% 22muF 50V
Future Electronics
NIC Components
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
PanasonicEEEFK1H220P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 50V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE-FC1E220P
Aluminum Electrolytic Capacitor, 22 uF, 25 V, ± 20%, 1000 hours @ 105°C, Radial Can
PanasonicEEEFT1H220AR
Cap Aluminum 22uF 50V 20% (5 X 5.8mm) SMD 0.88 Ohm 165mA 2000h 105C T/R
United Chemi-ConEMVY350ADA220MF55G
Cap Aluminum Lytic 22uF 35V 20%( 6.3 X 5.2mm) SMD 140mA 1000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConEMVY250ADA220MF55G
Cap Aluminum Lytic 22uF 25V 20%( 6.3 X 5.2mm) SMD 140mA 1000h 105C Automotive T/R
NIC ComponentsNACZ220M35V5X6.3TR13F
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR aluminum electrolytic capacitor 35V 22muF 20%
説明
NACZ Series 22 uF 50 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitors; Low ESR & Z; Higher Temperature Reflow Rated: NACZ (M1); V-Chip
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2626
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (6.3 X 6.3mm) SMD 165mA 1000h 105C T/R
Cap, 22Uf, 50V, Alu Elec, Smd; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:22Μf; Voltage(Dc):50V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:1000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Product Range:Nacz Series; Capacitance Tolerance:± 20% Rohs Compliant: Yes |Nic Components NACZ220M50V6.3X6.3TR13F