NIC Components NACP100M35V5X4.5TR13F
Aluminum Electrolytic Capacitor, 10uF, 35V, ± 20%, 1000 hours @ 85°C, Radial Can - SMD
Obsolete
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Arrow ElectronicsNACP100M35V5X4.5TR13F6464
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ14年前
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2002-05-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2015-12-30
LTD Date2016-06-30
関連部品
NACEW Series 10 uF 35 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Capacitor Aluminum 10uF 50VDC 20% 6.3 X 5.5mm SMD 16.6 Ohm 24mA 1000 hr T/R
Cap Aluminum Lytic 10uF 25V 20% (5 X 5.5mm) SMD 23.2 Ohm 20mA 1000h 105C T/R
説明
Cap Aluminum Lytic 10uF 35V 20%( 5 X 4.5mm) SMD 23.2 Ohm 29mA 1000h 85C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitors; Low Profile; V-Chip
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Surface Mount, 2121