NIC Components NACE101M6.3V6.3X5.5TR13F
NACE Series 100 uF 6.3 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Future Electronics
NIC Components
Jameco
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2002-05-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
NIC ComponentsNACE101M25V6.3X8TR13F
NACE Series 100 uF 25 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
NIC ComponentsNACE101M4V5X5.5TR13F
Aluminum Electrolytic Capacitor, 100 uF, 4 V, ± 20%, 2000 hours @ 85°C, Radial Can - SMD
NIC ComponentsNAZK101M35V6.3X8NBF
NAZK Series 35 V 100 uF 6.3 x 8 mm SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
説明
Cap Aluminum Lytic 100uF 6.3V 20% (6.3 X 5.5mm) SMD 4.31 Ohm 71mA 2000h 85C T/R
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 20% 100muF 6.3V
Aluminum Electrolytic Capacitors; General Purpose; V-Chip
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 2626